profesionální vestavba krbů

k navigaci k navigaci (produkty)

KRBY KUČERA - Blansko, stavba krbů

KRBY KUČERA - Blansko, stavbou krbů se zabýváme od roku 2001. Od svého počátku se věnujeme výhradně: stavba krbů - teplovzdušné krby, sálavé krby, krby s rozvodem teplého vzduchu. Naše stavby krbů provádíme odborně za použití kvalitních a certifikovaných materiálů. Nabízíme individuální přístup a řešení, podle konkrétních požadavků a možností zákazníka. V nabídce máme kvalitní krbové vložky od českých i zahraničních výrobců. S výběrem vám rádi pomůžeme a doporučíme vhodné řešení.

Naše fotogalerie vám nabízí vybrané stavby krbů pro vaši inspiraci.

Partneři: Hoxter, Spartherm, Kobok, Romotop, BeF Home, BRULA, KRBY Turbo

Komíny

Komín je nedílnou součástí krbu. KRBY KUČERA - Blansko provádí dodávku a stavbu: klasických komínů, nerezových komínů - fasádní, třívrstvé. Zajišťujeme posouzení spalinové cesty, včetně revize.

Partneři: SCHIEDEL, CIKO, KARL

Prodej krbových vložek, stavba krbů svépomoci

Zákazníkům, kteří mají zájem pouze o koupi krbové vložky, nabízíme ZVÝHODNĚNÉ CENY a dopravu zdarma. Při nákupu krbové vložky a materiálu poskytujeme zdarma konzultaci ke stavbě. Nyní můžete jednoduše nakoupit prostřednictvím našeho nového E-shopu www.krbykrbovevlozky.com

Prodáváme speciální stavební materiál: BRULApor, šamotové desky, Haftmortel, Skamotec, Promasil 950 KS, lepící tmely, kamnářskou perlinku a kamnářské omítky. V sortimentu máme i kompletní nabídku příslušenství ke krbovým vložkám jako jsou kouřovody, opláštění, teplovzdušné rozvody, ventilátory, mřížky a jiné.

Při zakoupení krbové vložky v našem E-shopu vám nabízíme odbornou montáž krbové vložky s 15% DPH.

Kontaktujte nás na tel.: +420 606 782 872  p. Kučera ml.

Krby Kučera - Blansko